„TATJÁNA” ONKOLÓGIAI BETEGEKÉRT ALAPÍTVÁNY - EGYÜTT EGYMÁSÉRT- ÁLDOZATOS SEGÍTSÉGNYÚJTÁS

A KÖVETKEZŐ MŰSORSZÁMOKKAL ÉS FELLÉPŐKKEL KÉSZÜLÜNK A MÁRC. 18-I JÓTÉKONYSÁGI KONCERTRE:

Programtervezet:

1. Két Mi Atyánk (a Szeretet és Remény) Előadja: Berki Lea
  2. Gáti István: Tök Magda férjhez megy  Elmondja: Somogyi Pálma gyulai 5-k osztályos tanuló.
  • Kalocsai népdalok Előadják: Zsombor Dorka és  Molnár Rózsika - debreceni kisiskolások.
  1. H.Wieniawski Mazurka  Előadja hegedűn: Tonhaizer Zoltán (12 éves, Debrecenből), zongorán kíséri édesanyja, Tonhaizerné Vojevogyina Olga,  a Debreceni Egyetem tanára.
  2. Borodin A.P. : Poloveci táncok az Igor herceg operából. (Zongorakettős) Előadják: Tonhaizerné-Vojevogyina Olga  és Zsomborné Kocsis Zsuzsanna, a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Karának tanárai.
  3. G.Puccini: Tosca áriája a Tosca c.operából Előadja: Georgina von Benza – operaénekes  (szoprán), zongorán kísér, Hernádi Hilda.

VII.     Bach J.S.: Sarabande a  g-moll hegedű szóló Szonatából  és

Farkas S. : Magyaros kis tangó Előadja: ifj. Lakatos György, a Bartók Béla Konzervatórium és Snétberger Zenei Központ tanára. Zongorán közreműködik a szerző.

VIII.    Zádor Izabella: Kárpátaljai vázlatok. Zongorán előadja a szerző.

1. Három Latorcavölgyi rutén népdal. Hosovszky Vladimir gyűjtése. Előadja: Berki Lea-ének, kísér – Berki Géza & Farkas Sándor.
  2. Presser G.- Stevanovity D.: Ne szeress engem. Előadja: Duró Nilla
  3. Orosz románcok Előadják: Balceva Zsanna és Sheleg Oleg – ének

XII.    F.Chopin: A-moll keringő és Bach J.S. C-moll Prelúdium a DaswohltemperierteKlavier-ból

Mindkét művet feldolgozta és előadja Migovics Z. (harmonikaművész Sopronból), Közreműkődik: Heigl László (nagybőgőművész, Budapest)

XIII. Gyimesi népdalcsokor Előadja: Bárdosi Ildikó a Budapesti Liszt Ferenc Zeneegyetem oktatója, kísér Molnár Miklós - hegedű, koboz.

XIV.    P.Majboroda:Ridnamatimoja (Drága Édesanyám)

Yiddishfreilechs (tánc) Hegedűn előadja: Berki Géza (erre a zenére feljön a színpadra a Budapest Klezmer Band).

A Budapest Klezmer Band  35-40 perces műsora.

Támogatói adomány, melyet megvásárolhatnak, és árbevételével az alapítványt támogathatják.

Kovach Anton festőművész felajánlásával.

festmény

Minden melegszívű, adakozó, segítőkész embertársunk tanácsát, ötletét, anyagi támogatását, áldozatos segítségét hálásan megköszönjük és a nemes cél elérésére fordítjuk.

„TATJÁNA” ONKOLÓGIAI BETEGEKÉRT ALAPÍTVÁNY

Telefonszám: +36 1 351-777-0 ,

Telefonszám: +36  70 211 6898

E-mail cím:

tatjanaalapitvany@gmail.com

info@tatjana-onkobetegekert-alapitvany.hu

Székhely: Budapest 1068, Városligeti fasor 44.

Postacím: Budapest 1068, Városligeti fasor 44.

Támogatási form

[ninja_form id=4]